RAC20-15DK
RECOM
Dual AC-DC Power Supply - 20W - (+/-) 15VDC - 85 to 264VAC Input - PCB Module - Thru Hole - EMC Class B
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: RAC2015DK
  • fornecedor:
    RECOM
  • Número do item:
    RAC20-15DK
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • Family:
    RAC20-15DK
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz
  • Efficiency:
    84(Typ) %
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    230 V