RAC10-12DK/277
RECOM
The RAC10-12DK/277 is a 10W PCB-mount AC/DC converter with a wide input range and a regulated ±12V dual output.
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: RAC1012DK277
  • fornecedor:
    RECOM
  • Número do item:
    RAC10-12DK/277
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    15
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz