RAC02E-15SK/277
RECOM
Regulated 2W AC/DC-Converter - 1.35"x0.88" - 4kV - Input: 85-305VAC - Output: 15VDC
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +