R-78E5.0-0.5
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 7 to 28VDC Input - 5VDC@0.5A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +