135-151-JBW
RCD Components
Res Wirewound 150 Ohm 5% 3W ±20ppm/°C Silicone AXL Bulk
Descrição +
Search Keywords: 135151JBW
  • Número do item:
    135-151-JBW
  • COO:
    CN
  • ECCN:
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    150 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±20 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    300(Max) °C
  • Dimension:
    12.7 x 4.78 mm