135-103-JBW
RCD Components
Res Wirewound 10K Ohm 5% 3W ±20ppm/°C Silicone AXL Bulk
Descrição +
Search Keywords: 135103JBW
  • Número do item:
    135-103-JBW
  • COO:
    CN
  • ECCN:
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    10 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±20 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    N/A
  • Dimension:
    12.7 x 4.78 mm
  • Terminal Pitch:
    N/R
Tools/3D Models +
recursos +
Contact for Pricing
Solicitar preço
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque: 81
Pode ser enviado imediatamente Buy all 81 in-stock or the regular minimum order quantity of 100