CP5.241-C1
PULS
AC-DC Power Supply - 120W - 24 to 28VDC - DIN Rail - Input: 100 to 240VAC - 32x124x102mm - Conformal Coating
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +