ERZ-V14D911
Panasonic
Var 550VAC/745VDC 5000A 910V Thru-Hole Radial Bulk
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ERZV14D911
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    ERZ-V14D911
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Varistor Voltage:
    910 V
  • Clamping Voltage:
    1500 V
  • Clamping Current:
    50 A
  • Mounting:
    Through Hole
  • Dimension:
    8.6 x 19 x 16 mm
  • Maximum AC Voltage Rating:
    550 V
  • Maximum DC Voltage Rating:
    745 V
  • Maximum Surge Current:
    5000 A
  • Lead Style:
    Radial
  • Lead Pitch:
    7.5 mm