ERA-6AEB302V
Panasonic
Res Thin Film 0805 3K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Descrição +
Search Keywords: ERA6AEB302V
  • Número do item:
    ERA-6AEB302V
  • Resistance Value:
    3 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Tape and Reel
Tools/3D Models +
recursos +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque: 1,000
Pode ser enviado imediatamente Buy all 1,000 in-stock or the regular minimum order quantity of 5000