EEU-HD1HR47
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 0.47uF 50V 20% (5 X 11mm) Radial 2.5mm 5mA 1000h 105°C Bulk
RoHS Compliant
Discontinued
Descrição +
Search Keywords: EEUHD1HR47
  • Número do item:
    EEU-HD1HR47
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Voltage:
    50 VDC