EEE-HA1J470UP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 47uF 63V 20% (8 X 10.2mm) SMD 45mA 1000h 105°C Automotive T/R
Descrição +
Search Keywords: EEEHA1J470UP
  • Número do item:
    EEE-HA1J470UP
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    63 VDC