EEE-1CA221XP
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 220 µF - 16 V - 20% - 6.3 X 7.7mm - Surface mount - 162mA - 2000h - 85°C.
Descrição +
Search Keywords: EEE1CA221XP
  • Número do item:
    EEE-1CA221XP
    EAR99
    900
  • Capacitance Value:
    220 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Size:
    6.3 x 7.7 mm
  • Voltage:
    16 VDC