EEA-GA1H330
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 33uF 50V 20% (8 X 7mm) Radial 2.5mm 91mA 1000h 105°C Automotive Bulk
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: EEAGA1H330
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    EEA-GA1H330
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    33 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    8 x 7 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    50 VDC
Tools/3D Models +
recursos +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque: 2
Pode ser enviado imediatamente Buy all 2 in-stock or the regular minimum order quantity of 2000