ECW-HC3F103JD
Panasonic
Cap Film 0.01uF 3000V PP 5% (25.8 X 8.2 X 16.1mm) Radial 22.5mm 85°C Bulk
RoHS Compliant
BULK Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECWHC3F103JD
  • Número do item:
    ECW-HC3F103JD
    EAR99
    100
  • Voltage:
    3000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    25.8 x 8.2 x 16.1 mm