ECW-FA2J185JQ
Panasonic
Cap Film 1.8uF 630V PP 5% (26 X 14.8 X 26.8mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECWFA2J185JQ
  • Número do item:
    ECW-FA2J185JQ
    EAR99
    500
  • Voltage:
    630 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 14.8 x 26.8 mm