ECQ-E4474JF
Panasonic
Cap Film 0.47uF 400V PET 5% (18.5 X 7.8 X 17mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Descrição +
Search Keywords: ECQE4474JF
  • Número do item:
    ECQ-E4474JF
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    400 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 7.8 x 17 mm