ECQ-E2105JB
Panasonic
Cap Film 1uF 250V PET 5% (15.3 X 7 X 14mm) Radial 12.5mm 105°C Automotive Bulk
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Bag Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECQE2105JB
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    ECQ-E2105JB
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dielectric:
    PET
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    15.3 x 7 x 14 mm