ECA-2AHG101B
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 100V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 265mA 2000h 105°C Automotive Ammo
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: ECA2AHG101B
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    ECA-2AHG101B
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    100 VDC