4TPF470ML
Panasonic
The 4TPF470ML is a TPF series conductive polymer tantalum solid capacitor featuring a 470 µF capacitance and a 4.0V rated volt ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
The 4TPF470ML is a TPF series conductive polymer tantalum solid capacitor featuring a 470 µF capacitance and a 4.0V rated voltage.
Search Keywords: 4TPF470ML
  • fornecedor:
    Panasonic
  • Número do item:
    4TPF470ML
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    2500
  • Leakage Current:
    188 uA
  • Family:
    TPF
  • Case Code:
    D3L
  • Case Style:
    Molded
  • Equivalent Series Resistance:
    0.01 Ohm
  • Construction:
    Flat
  • Capacitance Value:
    470 uF