- JS1F-B-12V-F
JS1F-B-12V-F
Panasonic Electronic Components
Power Relay 12VDC 5DC/10AAC SPDT(22x16x16.4)mm THT
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Bulk Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: JS1FB12VF
Número do item:JS1F-B-12V-F
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410050
100 -
Relay Construction:Non-Latching10725
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:12 V
Contact Arrangement:SPDT10703
Maximum Current Rating:10
Mounting:Through Hole10716
Termination Style:PC Pin10727
Push to Test Button:No10724
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:400 Ohm
recursos
This product is discontinued, but still in stock.
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque:
43
Pode ser enviado imediatamente
Buy all 43 in-stock or the regular minimum order quantity of 100