G7L-2A-TUBJ-DC24
Omron Electronics
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 24VDC 79mA Coil - 25A Contatct Rating - 0.250" (6.3mm) Quick Connect - Chassis Mo ...
Descrição +
General Purpose Relay - DPST-NO (2 Form A) - 24VDC 79mA Coil - 25A Contatct Rating - 0.250" (6.3mm) Quick Connect - Chassis Mount.