G7L-2A-T-J-CB-DC48
Omron Electronics
Power Relay 48VDC 1.22KOhm 25A DPST-NO(52.5x33.5x53)mm Bracket
Descrição +
Search Keywords: G7L2ATJCBDC48
  • fornecedor:
    Omron Electronics
  • Número do item:
    G7L-2A-T-J-CB-DC48
    20
  • Relay Construction:
    Non-Latching
  • DC Coil Voltage:
    48 V
  • Contact Arrangement:
    DPST-NO
  • Maximum Current Rating:
    25 A
  • Mounting:
    Bracket Mount
  • Termination Style:
    0.25Quick Connect
  • Push to Test Button:
    Yes
  • Led Indicator:
    No
  • Operating Temperature:
    -20 to 60 °C