G3VM-101HR2(TR)
G3VM-101HR2(TR)
Omron Electronics
em estoque: 2 500
MIN ORDEM: 5
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-101HR2(TR05)
G3VM-101HR2(TR05)
Omron Electronics
em estoque: 734
MIN ORDEM: 5
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-101HR1
G3VM-101HR1
em estoque: 60
Image is representational - see mfr. specs
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 100 V 3A, 3A, 6A - Input 10mA (typ) - 6-pin SOP - -40°C to 110°C
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +