TAP800J50RE
Ohmite
Res 50 Ohm 5% 800W ±150ppm/°C Screw Terminal Flange Mount
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BOX Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: TAP800J50RE
  • fornecedor:
    Ohmite
  • Número do item:
    TAP800J50RE
  • COO:
    AT
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Technology:
    N/A
  • Case Style:
    N/A
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Power Rating:
    800 W
  • Termination Style:
    Screw Terminal
  • Resistance Value:
    50 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±150 ppm/°C