825F2R0E
Ohmite
Res Wirewound 2 Ohm 1% 25W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
BULK Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 825F2R0E
  • fornecedor:
    Ohmite
  • Número do item:
    825F2R0E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Aluminum Housed
  • Mounting:
    Chassis Mount
  • Power Rating:
    25 W
  • Termination Style:
    Axial
  • Resistance Value:
    2 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C