PMAS24S05
MTM Power
AC/DC Power Supply - 24W - 5VDC -Input 100-240 VAC - PCB Mount - cUL/UL certified
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: PMAS24S05
  • fornecedor:
    MTM Power
  • Número do item:
    PMAS24S05
  • COO:
    DE
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Category:
    Primary Switcher
  • Dimension:
    76 x 50.7 x 22.7 mm