PCMAS60S24
MTM Power
AC/DC Power Supply - 60W - 24VDC - Input 100-240 VAC - Chassis Mount - cUL/UL certified
Descrição +
Search Keywords: PCMAS60S24
  • fornecedor:
    MTM Power
  • Número do item:
    PCMAS60S24
    EAR99
    1
  • Dimension:
    166 x 85 x 35 mm