PCMAS48S48
MTM Power
AC/DC Power Supply - 48W - 48VDC - Input 100-240 VAC - Chassis Mount - cUL/UL certified
Descrição +
Search Keywords: PCMAS48S48
  • fornecedor:
    MTM Power
  • Número do item:
    PCMAS48S48
    Yes
    1
  • Dimension:
    120 x 65 x 33 mm