PIC24FV32KA302T-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 23 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 2 to 5.5V - 28 ...
Descrição +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 23 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 512 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 2 to 5.5V - 28-SSOP - T&R.