PIC24FJ32GA104T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 35 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 44-TQFP (10x10) - T ...
Descrição +
Microcontroller - PIC XLP 24F - 16-Bit - 32MHz - 35 I/O - 32KB (11K x 24) FLASH - 8K x 8 RAM - 2 to 3.6V - 44-TQFP (10x10) - T&R.