PIC16LF1507T-I/SS
Microchip Technology
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 20MHz - 17 I/O - 3.5KB (2K x 14) FLASH - 128 x 8 RAM - A/D 12x10b - 1.8 to 3.6V - 20-SSOP ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Microcontroller - PIC 16F - 8-Bit - 20MHz - 17 I/O - 3.5KB (2K x 14) FLASH - 128 x 8 RAM - A/D 12x10b - 1.8 to 3.6V - 20-SSOP - T&R.