MX553LBB148M500
Microchip Technology
Oscillator XO 148.5MHz A±50ppm LVDS 55% 2.5V/3.3V 6-Pin LGA SMD Tube
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
TUBE Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: MX553LBB148M500
  • fornecedor:
    Microchip Technology
  • Número do item:
    MX553LBB148M500
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    60
  • Type:
    Crystal Oscillator12732
  • Load Capacitance:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Maximum Symmetry:
    55 %
  • Standard Frequency:
    148.5 MHz
  • Frequency Stability:
    ±50 ppm