- CR0169R8F
CR0169R8F
Meritek Electronics
Thick Film Chip Resistor - 69.8 ohm (+/-) 1% - 1W - 200V - (+/-) 100ppm/°C - -55 to +155 °C - 2512 (6332 Metric) - Tape&Reel
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
REEL Embalagem
Descrição
Search Keywords: CR0169R8F
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:Meritek Electronics
Número do item:CR0169R8F
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210030
COO:TW
ECCN:EAR99
Reel Pack:
4000 -
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±100 ppm/°C
Voltage Rating:400 V