SDR-120-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@10A - 120W
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: SDR12012
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    SDR-120-12
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    SDR-120
  • Efficiency:
    89(Typ) %
  • DC Input Voltage:
    124 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    88 to 264 V