LPP-150-12
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@12.5A - 150W
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: LPP15012
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    LPP-150-12
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    222 x 75 x 41 mm