IRM-60-12ST
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 12V@5A - 60W - Module
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: IRM6012ST
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    IRM-60-12ST
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Family:
    IRM-60
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz
  • Efficiency:
    87.5(Typ) %
  • Input Connector Type:
    Screw Terminal Block
  • Dimension:
    109 x 52 x 33.5 mm
  • DC Input Voltage:
    Not App
  • AC Input Voltage:
    85 to 264 V