EPS-65-24-C
MEAN WELL
Power Supply - AC-DC - 24V - 2.71A - 100-264VIn - Enclosed - Panel Mount - Embedded - 65W - EPS Series.
Descrição +
Search Keywords: EPS6524C
  • Número do item:
    EPS-65-24-C
  • DC Input Voltage:
    127 to 370 V
  • AC Input Voltage:
    90 to 264 V
  • Dimension:
    103.4 x 62 x 37 mm