EPP-300-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@4.17A - 200.2W 1
Descrição +
Search Keywords: EPP30048
  • Número do item:
    EPP-300-48
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 35 mm