EPP-150-24
MEAN WELL
AC/DC - Power Supply - 1 Output - 24V@4.2A - 100.8W
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
End of Life: Final orders must be placed by 12/31/2026
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: EPP15024
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    EPP-150-24
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    101.6 x 50.8 x 29 mm