DRP-480-48
MEAN WELL
AC/DC Power Supply - 1 Output - 48V@10A - 480W
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: DRP48048
  • fornecedor:
    MEAN WELL
  • Número do item:
    DRP-480-48
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Dimension:
    227 x 100 x 125.2mm