W48M-112B
Lumex
Push Button Switch - 19mm - SPST - 0.1A - 48V - Momentary - Metal - Illuminated Blue
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +