28A0392-0A0
Laird Technology
Ferrite Core Broadband Split/Snap-on Core 30.56mm 13.72mm 12.72mm Round Cable
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Bulk Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: 28A03920A0
  • fornecedor:
    Laird Technology
  • Número do item:
    28A0392-0A0
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    728
  • Family:
    28A
  • Type:
    Broadband Split/Snap-on Core
  • Dimension:
    30.56 x 13.72 x 12.72 mm