- CK05BX101K
CK05BX101K
KEMET Electronics
Cap Ceramic 100pF 200VDC X7R 10% RDL 5.08mm Bulk
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
Não Conformidade
Bulk Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: CK05BX101K
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:KEMET Electronics
Número do item:CK05BX101K
Unidade de medida:Per Each
RoHS:No
HTS:8532240060
COO:MX
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
1
recursos
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
em estoque:
1
Pode ser enviado imediatamente
Buy all 1 in-stock or the regular minimum order quantity of 250