GUS-QS0ALF-00-33R0-JF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 33 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Tube Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +