CHP210018R0JLF
IRC/TT Electronics
Cylindrical SMD Metal Glaze Resistor - 18 Ohm ±5% - 1.33W - ±100ppm/°C - Pb Free - 3610 - +150°C - AEC-Q200
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +