51A22-01-1-16S
Grayhill
Rotary Switch - 16 Position - SP16T - 150mA (AC) - 200mA (DC) - 115VAC - 28VDC - Solder Lug - Panel Mount.
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +