FKT26EIHQ0.032768-BAG1K
Fox Electronics
K12A Series 32.768 kHz ±20 ppm 12.5 pF -20 to +60 °C Through Hole Tuning Fork
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Reel Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +