LFWLC550-1058
EOS Power
AC/DC Power Supply - Single-OUT - 58V - 4.31(Conduction)A/2.59(Convection)A/9.48(Forced Air)A - 550W - 6-Pin.
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
Search Keywords: LFWLC5501058
  • fornecedor:
    EOS Power
  • Número do item:
    LFWLC550-1058
    EAR99
    42
  • AC Input Voltage:
    N/A
  • Dimension:
    127 x 76.2 x 38.1 mm
  • DC Input Voltage:
    390 V