W2D250-CH12-14
ebm-papst
AC axial fan with guard grille – 3 Phases - Nominal voltage: 440 VAC – 0.2 A - Frequency: 60 Hz - Power consumption: 140 W – 3 ...
+ see all
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição +
AC axial fan with guard grille – 3 Phases - Nominal voltage: 440 VAC – 0.2 A - Frequency: 60 Hz - Power consumption: 140 W – 3.2 Kg – Size: 250 mm (Diameter) x 85 mm (W)