- 413-K14-LN2-60A
413-K14-LN2-60A
E-T-A Engineering Technology
Circuit Breaker Thermal 1Pole 60A 28VDC
Folha de dados ACESSÓRIOS Notify Me
RoHS Compliant
Box Embalagem
Certificate of Compliance Guarantee
Descrição
Search Keywords: 413K14LN260A
especificação
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
fornecedor:E-T-A Engineering Technology
Número do item:413-K14-LN2-60A
Unidade de medida:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536200040
COO:DE
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack::
1 -
Type:Thermal2867
Voltage Rating:282868VDC
Number of Poles:12860
Current Rating:60 A
Terminal Design:Screw2865
Operating Temperature:-55 to 75 °C